Heerlijk haken voor de caravan of tent… vraag het aan iedere willekeurige haakliefhebber en dat is wat je te horen krijgt op de vraag: wat doe jij het liefste op vakantie?
Lisette Eikelboom weet dat als geen ander. Als een echte creatieve duizendpoot, met een grote voorliefde voor haken, breien en borduren, heeft zij haar eigen caravan helemaal gepimpt met allemaal zelfgemaakte creaties. Want ja hoe leuk is het als je vakantie weken of zelfs maanden van tevoren al begint met het maken van leuke gehaakte vlaggetjes voor aan de tentstokken, een gebreid kussen voor in de caravan of zelfgenaaide afdekhoesjes voor op de picknicktafel?
Laat de vakantie-freubel-pret maar snel beginnen met dit vrolijke handwerkboek boordevol leuke DIY-ideeën! Klik hier voor het exemplaar!
![]() |
![]() |
![]() |
Camping Crafts is de tiende uitgave van Livres de Louise, de uitgeverij van Freubelweb..
Camping Crafts
Titel: Camping Crafts
Auteur: Lisette Eikelboom
Uitgever: Livres de Louise
Uitvoering: Paperback Ota-bind
Omvang 96 pagina’s
Afmeting: 235 x 190 mm
Prijs: 17,50 euro
NUR: 474
ISBN: 9789083079219
Dit boek moet gewoon mee op vakantie! Bestel hier dit leuke freubels boek Camping Crafts