Camping Tussen Wad en Strand Ameland

“Tussen Wad en Strand” Eco Camping op Ameland. De familie Kiewied heet je van harte welkom op hun ecocamping. De camping mag zich sinds 2013 ‘Ecocamping’ noemen.
Zij zijn volledig zelfvoorzienend door het gebruik van zonnepanelen en een houtvergasser.

Het wad, strand en het bos zijn dichtbij, want de camping bevindt zich op het smalste stuk van hun eiland. Op deze camping heb veel privacy.

Camping Tussen Wad en Strand

De ecocamping (max. 15 plaatsen)  is een camping waar mensen op hun eigen manier hun vakantie door kunnen brengen. Actief  het eiland verkennen of rustig voor caravan of tent zitten te genieten van uw vakantie.
Bij goed weer kan er op de vuurplaats een vuurtje gemaakt worden en bij regenachtig weer kan je gebruik maken van hun bijgebouw voor de camping, met een keuken, wasruimte en gezellige zithoek met een kast met boeken.

Leestip:  Minicamping De Eikenzoom een oase van rust in het Vechtdal

Vanwege de ligging ben je binnen 5min. lopen al in het bos en met 10 min. al bij het Wad in de Ballumerbocht.

Er zijn ruime plaatsen met stroom-aansluiting. Toiletten, douches en een wasmachine en droger zijn aanwezig.

Overdekte `slecht-weer ruimte` met boeken en spelletjes, staat voor je open. Ook kan je hier internetten. Vanzelfsprekend is het sanitair op de camping schoon en goed verzorgd. Huisdieren zijn toegestaan op camping Tussen Wad en Strand.

De koeien lopen in het natuur gebied op een half uur lopen vanaf de camping.

Strandlodge

Een mooie gezellig en ruime strandlodge voor 4 personen. Eventueel een 5de pers. Bank is uitklapbaar tot bed.

  • 2 mooie bedstedes
  • keukenblok met eettafel
  • zithoek
  • douche en wc
  • ruim terras
Wadvaren

Varen op de Waddenzee met WL 35 “De Brakzand”. Ze gooien de netten uit op zee, en halen ze weer binnen. Ze legen het net aan boord van het schip. De bemanning geeft tekst en uitleg over de vangst.

Leestip:  Résidence Valkenburg het vakantiepark in Zuid-Limburg

Wil je meer weten over Camping Tussen Wad en Strand

Abonneer je op onze gratis nieuwsbrief en ontvang elke week artikelen zoals deze in je mailbox.
p.s. Je gegevens worden nooit met anderen gedeeld.

1 REACTIE

  1. Zonder waarschuwing ineens op 50 meter van de camping tussen een mega trekkersfestival beland. Hadden we dat geweten, dan hadden we nooit Tussen Wad en Strand geboekt.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in