DutchHill ligt in het hart van het prachtige en rustige Zala-landschap. Op slechts 15 kilometer afstand van het Balatonmeer, vind je hun ten midden van uitgestrekte bossen en lang gestrekte velden.
Ben je op zoek naar luxe hotels, overvolle disco’s en druk geplande animatie zoek dan gerust verder. Bij hun vind je rust, natuur, eenvoud, maar ook avontuur, lekker eten en overheerlijke biologische wijn van hun eigen wijngaard.
Het park ligt tegen de heuvel, waardoor je een prachtig uitzicht hebt over de groene vallei. Makkelijk te bereiken vanaf de openbare weg. Je kunt je tent opzetten in hun bos of op het open veld. Er zijn twee volledig ingerichte blokhutten, een originele yurt en een caravan te huur. Er is een kleine winkel waar je leuke souveniertjes en biologische producten uit hun groentetuin en boomgaard kunt kopen.
In het café “De Kroeg” kun je niet alleen genieten van zelf gemaakte wijn maar kun je ook terecht voor een lekker glas koud Hongaars bier, een zelfgestookte pálinka of één van hun zelfgemaakte likeurtjes en siropen. Met goede muziek op de achtergrond kom je hier tot rust en geniet je van het vrije Hongaarse leven.
In het midden van hun park vind je de wijngaard, de boomgaard en hun groentetuin.
Op sommige avonden bereiden ze, traditionele en voedzame maaltijden. Geen culinair gedoe maar vers en smaakvol eten, bereid direct onder je neus.
DutchHill
DutchHill ligt in een rustige vallei vlak bij het dorpje Zalacsány. In deze vallei staan slechts een twintigtal huizen en is er geen doorgaande weg. Midden door de vallei loopt een smalle beek waar reeën en herten, verscholen in de struiken, hun dorst lessen.
Zij hebben twee blokhutten (24 m²) te huur die geschikt zijn voor twee á vier personen. Lekker ruim en een prachtig uitzicht over de vallei. In de blokhut zit een badkamer met douche, toilet en een wastafel, een keukenblokje, een tweepersoonsbed een slaapbank en een zithoek.
De originele Yurt (27 m²) is ingericht met traditionele meubels, maar natuurlijk hebben ze er comfortabele bedden in geplaatst. De tent biedt plaats aan maximaal vijf personen. Er is geen eigen douche en toilet, maar op een paar meter afstand vind je twee toiletten en een buitendouche. Je kunt ook gebruik maken van de douches en toiletten naast het café.
De caravan is geschikt voor twee á vier personen. In de caravan zit een vast tweepersoonsbed en een zithoekje, dat veranderd kan worden in een slaapplaats voor twee personen. In de vooraanbouw staan een eethoek en een keukenblokje. De caravan is erg knus, maar toch lekker comfortabel. Bij de caravan is water en elektriciteit aanwezig. Je kunt gebruik maken van de toiletten en douches op het terrein.
Boven aan de heuvel in het bos of op de terrassen met zicht over de vallei liggen acht kampeerplaatsen voor kleine campers, terreinwagens en tenten. De plaatsen liggen niet direct naast elkaar zodat er voldoende privacy is. Iedere kampeerplaats heeft elektriciteit (220 volt en 16 ampère) en op verschillende plaatsen zijn water aansluitingen. Dicht bij de kampeerplaatsen zijn twee toiletten, een buitendouche en een afwasplaats aanwezig. Verder kun je gebruik maken van de twee douches en toiletten naast het café.
De auto’s kunnen in de directe omgeving van de kampeerplaatsen geparkeerd worden.
In de yurt, de blokhutten en de caravan liggen bij aankomst voor iedere persoon een dekbed, linnenpakket en twee handdoeken klaar. In of bij deze accommodaties vind je ook een eigen keukenblokje met koelkast, waterkoker, koffiezetapparaat, elektrisch kookplaatje en voldoende keukengerei om een eenvoudige maaltijd te maken.
Website DutchHill: www.dutchhill.nl