Knaus Tabbert roept eigenaren van een aantal campers van Weinsberg en Knaus en een caravan van Tabbert op de gaskraan van het kooktoestel te sluiten.
Door een mogelijke scheurvorming in de aanvoerleiding ervan kan brand ontstaan. Eigenaren van betreffende campers en caravans zijn inmiddels geïnformeerd.
Sluiten van de kraan
Knaus Tabbert is nog op zoek naar een oplossing, maar met het sluiten van de kraan is het acute gevaar geweken. Wel is het belangrijk dat klanten ook contact zoeken met de dealer, omdat de leiding naar de kookplaat moet worden afgedopt. “De verwachting is dat er in oktober een structurele oplossing komt”, zegt aftersalesmanager Flin Schutten van Henk Pen Campers en Caravans, het bedrijf dat de terugroepactie ook op de website heeft staan. “Tot die tijd moeten mensen zich wat behelpen.”
Het gaat om de campers CaraCompact, CaraCore, CaraHome, CaraOne en de Suite van Weinsberg, de L!VE en de L!VE TI van Knaus en de caravan Tabbert Turiano, allemaal van het bouwjaar 2025, zo meldt de site van Henk Pen. In totaal betreft het 3.179 campers en caravans, waarvan 290 in Nederland. “Maar een deel ervan staat hier nog in de showroom”, zegt Schutten.
Terugroepactie
Wie een camper heeft die niet in het rijtje voorkomt, hoeft geen contact te zoeken met de dealer. De terugroepactie is ook opgenomen in het terugroepregister van de RDW.
Dit artikel is geschreven door NKC, dé club voor en door camperaars. NKC is er voor iedereen die van het camperleven houdt – van beginnende camperaars tot doorgewinterde reizigers. Met ruim 65.000 leden delen we kennis, inspiratie, routes, reizen, praktische informatie en meer. Ontdek wat NKC voor jou kan betekenen op nkc.nl.



























