Leer samen surfen, overnachten in luxe tipi tenten en genieten van de natuur en activiteiten op één van de mooiste plekken in Nederland tijdens een meerdaags verblijf op Beachcamp de Lakens.
Vlak achter de duinen van Camping de Lakens vind je het pop-up surfdorp Beachcamp de Lakens. Geniet van de oceaan, ontspan in de hottub, sauna of hangmat en overnacht in luxe tenten voor de ultieme glamping ervaring. Het Beachcamp is een totaalpakket van Camping de Lakens waarbij alles voor je is geregeld. Speciaal voor gezinnen is er het Family Camp, met een breed programma voor zowel kinderen als ouders. Ook is er het 25+ Camp, waar je kunt genieten van activiteiten en een ontspannen vakantie aan de kust!
BELL TENT
Met 2 personen kun je kiezen voor onze luxe ingerichte 4×4 meter Bell tenten, volledig ingericht met twee comfortabele bedden welke je aan elkaar kunt schuiven. Met 3 of 4 personen overnacht je in onze ruime 5×5 Bell tent welke bijna 20 m2 beslaat. Deze tent is voorzien van één queensize bed en twee eenpersoons bedden, voor optimaal comfort. Het tweepersoonsbed bevindt zich in de achterste helft van de tent, welke af te scheiden is door middel van een katoenen gordijn. De Bell tenten zijn sfeervol ingericht met een kleed, lampen en nachtkastjes.
EMPEROR TENT
Met 5 of 6 personen kun je verblijven in onze ruime Emperor Tent. Deze tent van ca. 35 m2 beschikt over een aparte slaapruimte met queensize bed en een riante living met daarin vier eenpersoonsbedden en een fijne inrichting met stoeltjes, kleden en een salontafel. De tent heeft stroomvoorziening en beschikt over een aantal sfeervolle lampen. Alle Emperor Tenten staan op houten vlonders en hebben een eigen terrasje met tafel en stoelen. Op zo’n 50 meter afstand vind je een goed onderhouden sanitair blok met schone douches & toiletten.
YURT
Kies voor een unieke overnachting in een traditionele Yurt. Onze tenten zijn in Mongolië gemaakt en worden van origine door nomaden gebruikt om rond te trekken over de toendra’s. De yurt is zeer ruim opgezet (6×6 meter) waarin 3 of 4 personen kunnen verblijven. Verder is het traditioneel ingericht met comfortabele bedden, stoelen, kleden en een kastje. Je kunt hierbij kiezen voor een yurt met één kingsize bed of met meerdere enkele bedden. Alle yurt staan op houten vlonders en hebben een eigen terrasje met tafel en stoelen.
Website Beachcamp: beachcampdelakens.com