Camp the night: Kampeer op unieke plekken door heel Nederland. Vanuit Campspace geloven zij dat kamperen gaat om het verhaal en de ervaring. Kleinschalig en persoonlijk. Het avontuur opzoeken! Bever is het helemaal met hun eens en om dat aan de wereld te laten zien, organiseren ze samen Camp the Night 2018, waar ze kamperen op unieke plekken door heel Nederland.
Weet jij al waar je slaap op 7 Juli
Check campthenight.com om te zien waar jij een tent in kunt kruipen op zaterdag 7 juli. Hier alvast een greep uit het aanbod:
– Kampeer op de The North Face BaseCamp bovenop de Euromast in Rotterdam. Geniet van het uitzicht vanaf de hoogste stadscamping ter wereld en abseil je ontbijtje tegemoet.
– Kom met je camper naar de NKC Drive-In bioscoop middenin de prachtige bossen van Staatsbosbeheer.
– Zing mee bij het kampvuur en maak nieuwe vrienden bij een molenaar, boer of buur in de tuin!
– Slaap in een Ghanees dorp in het Afrika Museum in Nijmegen en leer zelf hoe je een lemen muur bouwt.
– Kom wijnproeven bij Alexander of steek de BBQ aan samen met Iris op één van hun speciale locaties verspreid bij mensen door het land.
– Waan je in een tentje in Patagonia en leer ijsklimmen bij Bever in Den Haag.
– Kruip na een heerlijk diner je tentje in en kijk uit over heel Haarlem vanaf het dakterras van DeDAKKAS.
– Ga terug de tijd in op Forteiland Pampus op een steenworp afstand van Amsterdam.
– Stap op de fiets of in de kano en ga op avontuur met HIHAHUT.
Bekijk het hele aanbod op hun website, www.campspace.com. Zelf jouw tuin voor één nacht aanbieden als Campspace? Dat kan ook!